Iptv
You are Unregistered, please register to gain Full access.
Televiziunea Planeta Tv se va lansa în format 4K Ultra HD Sirius-xm-orbital-animations

Transponder Updates Dreambox Iptv Kodi Software Tools Vu Images Mag 254 IPTV‎ zgemma star h2 iptv Dreambox Images Vu iptv Antivirus free iptv kodi pannelli iptv software netflix spotify infinity deezer tidal Dreambox Settings Softcam key other account

HomeTopIptvSearchRegisterLog in
You are Unregistered, please register to gain Full access.
per informazioni e test "gratuito" contattatemi qui
Email: mondiwebit@hotmail.com

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI

«•»WELCOME TO THE FORUM CAMSHARING«•»

Telegram Forum annunci presso il bot: https://t.me/joinchat/LToO-xnPkO7HZddQ7ucFMA

«•»Latest topics«•»
Theme
Date and Time
Written by
⭐⭐⭐ IPTV-THE-REVOLUTION ⭐⭐⭐ ⚽️ ⚽️TUTTO IL CALCIO⚽️ ⚽️LINEE E PANNELLI RESELLER SKY-MEDIASET PREMIUM ⭐⭐⭐CANALI FULL HD ~HD~OTTIMI SERVER NO BLOCCHI⭐⭐⭐ PRIMAFILA ONDEMAND ADULTI STRANIERI........
⇒ 9€ mensili⇐ ♔ UNKNOWN - IPTV® ♔ SICUREZZA, PROFESSIONALITA' E STABILITA' ASSICURATA. I MIGLIORI ♔ ⇒ 9€ mensili⇐
NEW TEAM TV LA STABILITA' E LA QUALITA' MAI VISTA PRIMA
NEW TEAM TV LA STABILITA' E LA QUALITA' MAI VISTA PRIMA
iptvoro solo il meglio !!SUPER PROMO!!
iptvoro solo il meglio !!SUPER PROMO!!
IPTV DI ALTA QUALITA' - ASSISTENZA H24 - SOLO IL MEGLIO - !!SUPER PROMO!!
⚽️⚽️LUCKY IPTV ⚽️⚽️- ⚽️⚽️ PROMO VARIE ⚽️⚽️ CLICCA QUI X VISIONARE TUTTE LE PROMO IN CORSO⚽️⚽️VISA/MASTERCARD - BITCOIN - PAYPAL⚽️ APPROFITTANE X NUOVO PANNELLO O PER FARE SCORTA DI CREDITI ✅PROMO VALIDE FINO A RAGGIUNGIMENTO QUOTE PREVISTE ⚽️⚽️
₪₪₪₪ HERMES X2 - DOPPI FLUSSI (PRIMARI+BACKUP) FATTI IN 2 LOCATION 2 PRODUZIONI ₪₪₪₪ FLUSSI ALTA QUALITA' [SKY - TIVUSAT - PREMIUM - EUROSPORT - FORMULA 1 - MOTO-GP] - IN HEVC *** UNICO FORNITORE DI FLUSSI CON 650 CANALI IN LOCALE ***
: ⚽️⭐⚽️⭐⚽️⭐⚽️⭐ARES IPTV - TOP QUALITY - H265 - 30.000 VOD - LO SPORT AL MASSIMO DELLA QUALITA'⚽️⭐⚽️⭐⚽️⭐⚽️⭐
Today at 2:13 pm
Today at 1:53 pm
Today at 12:37 pm
Today at 12:37 pm
Today at 11:36 am
Today at 11:33 am
Today at 11:32 am
Today at 11:31 am
Iptvtherevolution
Unknown - IPTV
NewTEAM
NewTEAM
NEWTEAM TV
NEWTEAM TV
NEWTEAM TV
LUCKY.IPTV
HERMES TELEVISION-FLUSSI
ARES.IPTV
Telegram Forum annunci presso il bot: https://t.me/joinchat/LToO-xnPkO7HZddQ7ucFMA

Share

Televiziunea Planeta Tv se va lansa în format 4K Ultra HD

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
giku
Admin
Admin
giku

Puncte : 28078
Data de inscriere : 2016-04-02

Televiziunea Planeta Tv se va lansa în format 4K Ultra HD Empty
PostSubject: Televiziunea Planeta Tv se va lansa în format 4K Ultra HD   Televiziunea Planeta Tv se va lansa în format 4K Ultra HD EmptyMon Sep 21, 2020 6:13 am

Anul acesta s-au împlinit 10 ani de la lansarea televiziunii „Planeta HD” din Bulgaria. Canalul TV a fost prima televiziune din Bulgaria în format HD, difuzând în întregime propria producție. Compania Payner s-a pregătit de multă vreme pentru această provocare și a reușit să filmeze multe videoclipuri din diferite genuri muzicale în această rezoluție HD, inovatoare în acea perioadă.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dar Payner și Planeta Tv au continuat să evolueze și să utilizeze cele mai noi tehnologii media: începând din anul 2014, toată producția a fost filmată în rezoluție Ultra High-definition (4K). De aceea, bulgarii au anunțat că vor lansa televiziunea Planeta Tv în format 4K. 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Volumul uriaș de videoclipuri Ultra HD produs de acest post tv îi va da șansa să devina un canal tv mult mai puțin repetitiv decât alte televiziuni 4K. Multe dintre videoclipurile lor Ultra HD se pot viziona gratuit în această rezoluție 4K pe canalul de Youtube al televiziunii Planeta Tv.
"De la lansarea din anul 2001, canalele TV Planeta s-au caracterizat printr-o calitate perfectă a imaginii și a sunetului. În urmă cu zece ani, Planeta a creat primul canal de televiziune bulgar, Planeta HD, care a devenit unul dintre proiectele pilot în acest standard de televiziune. Astăzi, 10 ani mai târziu, televiziunea de înaltă definiție nu este o inovație, ci o un standard normal, așa că dorința noastră este să acceptăm o nouă provocare și să creăm primul canal TV din Bulgaria în format Ultra HD 4K, tot conținutul difuzat fiind produs de noi. În acest scop, am trimis deja documentele necesare la Consiliul Media și așteptăm decizia lor pentru a începe. Payner Media Ltd. este gata să lanseze canalul TV Planeta 4K, deoarece are un volum suficient de producție TV originală în format nativ Ultra HD 4K. Din 2014, întreaga nouă producție muzicală Planeta TV a fost filmată în format Ultra HD 4K și avem deja videoclipuri și emisiuni muzicale pentru lansarea unui program TV cu drepturi depline. Nu întâmplător sloganul Planetei 4K va fi „Vedeți muzica”, pentru că telespectatorii vor putea vedea videoclipuri muzicale la o calitate extraordinară a imaginii, așa cum și merită", au explicat reprezentanții companiei Payner Media.
Back to top Go down

Televiziunea Planeta Tv se va lansa în format 4K Ultra HD
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1